Stardance aneb když hvězdy tančí pro Paraple

Tento speciál se pro Českou televizi točil v Plzni a my dostali úžasnou příležitost zatančit si na jeho zahájení v roce 2017 v přímém přenosu.


Náplavka

Letní kulturní festival v Plzni na břehu řeky - od roku 2015 jsme partneři tohoto festivalu a přinášíme veřejnosti workshopy tanců, které učíme včetně oblíbených tančíren.

V roce 2020 jsme byli součástí tanečního představení Pátý element, který spojil několik plzeňských tanečních škol a vytvořil krásné představení. Na choreografii se podílela Petra Parvoničová a Lucie Vokurková.

Festival La Primavera

Od roku 2015 pořádáme taneční festival La Primavera, zaměřený na tance, které vyučujeme - salsa, bachata, kizomba a zouk.

Je to 3 denní akce v plzeňské Papírně. Zveme si na ní tuzemské i zahraniční lektory. Festivalová atmosféra je unikátní, potkáte zde jak vyhlášené lektory tak tanečníky z různých měst. Máte tak jedinečnou příležitost si zatančit ze zajímavými lidmi, se kterými byste se těžko potkali.Živá ulice

Již několik let jsme hrdým partnerem festivalu Živá ulice, který probíhá v plzeňských ulicích v letních dnech. Pořádáme zde workshopy, vystoupení i tančírny.

V roce 2017 jsme byli součástí tanečního flash mobu na náměstí Republiky společně s Afresh dance comunity.
Esme

Byli jsme osloveni, abychom doprovodili zpěváka Esme (Dominikánská republika) na jeho turné po Evropě. V květnu 2019 jsme s ním tančili na podium v pražském klubu Trezor.Sportmanie od roku 2017

Každoročně jsme zváni být součástí Sportmanie, devítidenní akce plná sportu a zábavy pro rodiny s dětmi. A jsme moc rádi, že tato akce má úspěch a vždy naše workshopy navštíví řada nových tváří.


Mistrovství ČR v Salse a Bachatě

V roce 2018 se Jakub Peca s Janou Kučerovou zúčasnili mistrovství ČR v salsa a bachatě v Pardubicích (Svaz učitelů tance) a získali zlato v latino show a stříbro v kategorie - bachata páry.

Rok předtím, v 2017, vyhrál Tanec v Plzni na soutěži CDO Grand finale v Praze zlato v kategorii salsa rueda casino a 2. místo v kategorii couple dance team - malé skupiny.

Zouktime dance holiday Chorvatsko

V roce 2019 jsme měli příležitost být lektory na taneční dovolené v Chorvatsku, na ostrově Pag. Byl to nádherný týden plný tance a letní pohody.Kwanza wellness víkend

Od roku 2018 jsme zváni jako lektoři na Kwanze wellness víkend organizovaný Jacinto Tecou na Vysočinu. Je tam vždy moc příjemná atmosféra díky všem účasníkům a lektorům.
Vystoupení

Vystupovat nás baví a děkujeme za všechny příležitosti, kdy jsme mohli prezentovat karibské a brazilské tance.

Z mnohých můžeme uvést vystoupení v Praze - Bachata magic party, Mega Rumba latina, Summer Tropical beats.

Rádi pomáháme

Zorganizovali jsme benefiční tančírnu na pomoc mobilního hospicu

Podpořili jsme slepého zpěváka Ravena na benefičním gala večeru v Mariánských lázních.

Spolupracujeme s plzeňskou organizací Totem - mezigenerační a dobrovolnické centrum.

Podpořili jsme Perfekt day, kde se vybírali peníze pro dětský domov.

Tančili jsme pro centrum Paraple.Není to vždy jen o tanci...

Tábor Tance v Plzni - v roce 2020 proběhl historicky první tábor pro dospělé, děti i celé rodiny. Zažili jsme na něm spoustu legrace, bláznivých soutěží, noční hru a výlet. Věříme, že se z toho stane tradice :-).

Voda s Tancem v Plzni - již od roku 2017 jezdíme s tanečníky na vodu.

Tanec v Plzni na kolech.

Jižní Morava - kola, vínečko, výlety a po večerech grilování a tanec, tak vypadal náš letní víkend na jižní Moravě v roce 2020.

Hory - na jaře a na podzim jsme pořádali wellness víkendy na Šumavě, užili jsme si procházky, wellness, tancování a to, že můžeme být spolu.